20 Eylül 2010 Pazartesi

Spartacus'un yıldızı yeniden kanser oldu!
Spartacus dizisinin başrol oyuncusu Andy Whitfield'ın kanser hastalığı nüksetti.
AMERİKAN yapımı “Spartacus: Blood and Sand” dizisinin başrol oyuncusu Andy Whitfield (36), daha önce geçirdiği kanserin nüksetmesi üzerine tedavi olmak için diziden ayrıldı.
 
Daha önce kan kanseri tanısı konulan Whitfield, tedavisinin ardından ekranlara geri dönmüştü.
Tüm dünyada milyonlarca hayranı bulunan dizinin yapımcıları, ocak ayında başlayacak yeni sezonda dizinin diğer oyuncuları Lucy Lawless ve John Hannah üzerine yoğunlaşılacağını açıkladı.
Whitfield, yaptığı açıklamada, diziden ayrılmak zorunda kaldığı için çok üzgün olduğunu söyledi.
HT MAGAZİN
ARENA’DA EFSANELER KANLA YAZILIR
SPARTACUS: BLOOD AND SAND

(HER PAZAR SAAT 23:00)
Yönetmen:
MICHAEL HURST, RICK JACOBSON, JESSE WARN
Oyuncular: ANDY WHITFIELD, JOHN HANNAH, CRAIG PARKER, JAI COURTNEY, NICK TARABAY, PETER MENSAH, MANU BENNETT, ANTANIO TE MAIOHA, ERIN CUMMINGS, KATRINA LAW, LUCY LAWLESS
Hikaye: Yaşadığı yerden, sevdiği kadından zorla koparılan bir adamın, arenalarda küllerinden yeniden doğuşunu anlatan Spartacus: Blood and Sand. Çizgi roman estetiğinin ve ileri görsel effect tekniklerinden yararlanılarak çekilen Spartacus: Blood and Sand ile bir kez daha hayat buluyor. Gladyatörlerin şampiyonu Spartacus’ü Galler kökenli Andy Whitfield canlandırıyor. Yıllarca bizi ekran başına kitleyen Zeyna rolünden tanıdığımız Lucy Lawless ise Spartacus’un bağlı olduğu gladyatör evinin sahibinin hırslı karısını canlandırıyor.
ntvmsnbc.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder