1 Şubat 2011 Salı

İstanbul Fashion Week
2011 Başlıyor!!!
Türkiye’de moda anlamında en son gelişmelerin sunulduğu, Türk moda sektörüne yön veren isimleri bir araya getiren İstanbul Fashion Week 2011, 3-6 Şubat tarihleri arasında, Santral İstanbul’un Ana Galeri Binası’nda gerçekleştirilecek.
Bu yıl dördüncüsü gerçekleşen İstanbul Fashion Week 2011, İTKİB’in organizasyonunda, Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğiyle düzenleniyor. Birçok marka ve tasarımcı etkinlik boyunca, düzenleyecekleri defilelerle özel koleksiyonlarını sunma şansına sahip olacaklar.
Santral İstanbul’da sergilenecek defilelerde, markalar ve tasarımcılar 2012 Sonbahar/Kış koleksiyonlarını tanıtacaklar.
IFW 2011, daha çok moda severin organizasyonu rahatlıkla takip edebilmesi için 700 ve 350 kişilik iki ayrı salonda gerçekleşecek.
İstanbul, dünyaca ünlü birçok markaya ev sahipliği yapan, bilinen moda merkezlerine son yıllardaki gelişmeleriyle farklı bir bakış açısı ve yenilik kazandırıyor. Türkiye’nin en büyük moda organizsyonu IFW ile birlikte ise, İstanbullular bu yıl önce modaya daha sonra Shopping Fest. ile alışverişe doyacaklar.
By Gunes Uysalefe
FMAG
.FASHIONMAG.COM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder