30 Ekim 2010 Cumartesi

30 Ekim 2010 Cumartesi
'Bunu hak edecek ne yaptım?'
Marie Claire dergisi için objektif karşısına geçen Rihanna kendisine saldıran eski erkek arkadaşı Chris Brown hakkında da ilk kez konuştu.
Bir elini beline atmış kamerayı süzerken kendine güveni gözlerinden okunan şarkıcı 1,5 yıl önce sevgilisi tarafından dövülmüş, kalbi kırık kadından tamamen farklı gözüküyordu.
Buna rağmen o gecenin kötü anılarını halen zihninden atamayan 22 yaşındaki genç kadın yaşadığı kötü günleri anlattı. "Böyle zamanlarda insan kendisine 'Ben bunu hak edecek ne yaptım?' sorusunu soruyor." dedi.
Kafasının çok karışık olduğunu, çok üzüldüğünü söyleyen yıldız o günlerde kendisiyle iletişimini kaybettiğini, konuşmak giyinmek gibi normalde sürekli yaptığı aktiviteleri bile yapmakta zorlandığını anlattı.
Üç yıllık ilişkisinini sonlandırma kararını aldığı günden de bahseden Rihanna "New York'taki Trump Hotel'deydim. Uyandım ve her şeyin bittiğini anladım." dedi.
Şu an Amerikalı basketbol yıldızı Matt Kemp ile birlikte olan şarkıcı artık hayatının yeni bir evresinde olduğunu ve mutlu olduğunu da söyledi.
Rihanna'nın çarpıcı bir Sonia Rykiel elbisesi ve Manolo Blahnik imzalı yüksek topuklu ayakkabılarla yer aldığı fotoğraf çekimi Marie Claire'in yeni sayısında yayınlanacak.
Milliyet.com.tr
fotogaleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder