27 Ekim 2010 Çarşamba

H&M Sonunda İstanbul'da!!!
Heyecanla beklenen H&M, showroomun açılışını Nişantaşı'nda yaptı.

26 Ekim Salı günü Nişantaşı'ndaki Showroom'unun kapılarını 2010 Sonbahar/Kış koleksiyonunu tanıtmak için açan H&M çok kısa sürede Türkiye'deki mağazalarını açmaya başlayacak.
Lanvin İlkbahar'da
Dergi ve blogların, H&M mağazalarına gelecek ürünlerin resimlerini çekmek için ürünleri alabilecekleri showroom oldukça ferah bir alana sahip. Showroom'da bulunan bütün ürünlerin üzerinde tagler bulunuyor. Her tagin üzerinde ürünün fiyatı ve hangi hafta mağazada satışa çıkacağı bilgisi bulunuyor. O hafta geldiğinde bu ürün showroom'dan kaldırılıyor ve mağazada satışına başlanıyor.
Sezon sonu olması nedeniyle, şu anda H&M'in Nişantaşı'ndaki showroom'unda çok çeşitli ürün bulunmuyor. Özellikle erkek bölümünde az sayıda ürün var. Fakat kısa bir süre sonra Lanvin'le ortak hazırlanan koleksiyon da, ilkbahar yaz koleksiyonu da showroom da olacak. Bunun yanı sıra çocuk bölümüde showroom'a katılacak.
H&M Türkiye Mağazaları
Çok yakın bir zamanda ilk olarak Forum İstanbul'da, sonrasında ise İstinye Park'ta olmak üzere H&M mağazalarını açmaya başlayacak.
Haber:Zeynep Yazıcıoğlu
Trendus.com
modern kadının yaşam rehberi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder